preloader-icon
حمل و بارگیری انواع آهن و فولاد

حمل و بارگیری انواع آهن و فولاد

حمل ورق آهن و فولاد 

ورق آهنی و فولادی، ماده اولیه بسیاری از صنایع تولیدی است که چرخ کارخانه شما را می‌چرخاند. اگر ورق آهن به موقع و به سلامت به کارخانه، انبار و کارگاه مورد نظر نرسد، ممکن است خط تولید متوقف شود و ضررهای جبران ناپذیری را برای شما یا همکار و مشتری‌تان ایجاد کند. حمل آهن و ورق فولادی بدون تأخیر و رساندن محموله به صورت کاملاً سالم، یکی از مسئولیت‌های و ویژگی‌های اصلی بلم است. 

حمل ورق آهن با قطر، اندازه و برش‌های مختلف با استفاده از تریلی‌های کفی و لبه دار انجام می‌شود که قدرت و به روز بودن تریلی هم در کیفیت حمل آهن تأثیر بسیاری دارد. 

اگر قصد دارید رول ورق آهن یا تعدادی ورق آهن را از جایی به جایی دیگر بفرستید، با تلفن بلم تماس بگیرید و همکاران ما در کم‌ترین زمان ممکن، بهترین تجهیزات و افراد متخصص را برای حمل و نقل فولاد به مبدأ شما ارسال می‌کنند. 

حمل و بارگیری میلگرد 

میلگرد معمولاً در ساخت و ساز ساختمان‌های مسکونی و تجاری استفاده می‌شود و امروزه به دلیل از بین رفتن رواج تیرآهن، حمل و نقل میلگرد بسیار کاربرد دارد. فرقی نمی‌کند چه تعداد شاخه، حجم و وزنی از میلگرد را جا به جا می‌کنید. چه بخواهید ۱۰ شاخه تیرآهن را از محله‌ای به محله دیگر بفرستید چه بخواهید چندین تن میلگرد را از کارخانه‌های تولیدی به شهرهای مرزی ایران بفرستید، بلم با یک تماس تلفنی در خدمت شما خواهد بود تا با استفاده از انواع وسایل سنگین و فوق سنگین حمل و بارگیری آهن شما را بر عهده بگیرد و محموله را به سلامت به ساختمان یا انبار مورد نظر برساند. 

حمل آهن اسفنجی 

آهن اسفنجی در تولید انواع مواد اولیه آهنی و فولانی برای صنایع فلزی شما کاربرد دارد و خرید و فروش‌ آن هم بسیار مور داستقبال شما قرار می‌گیرد. حمل آهن اسفنجی به تریلی‌ها و کامیون‌های لبه دار، مسقف و محفظه دار نیاز دارد تا بتواند این حجم فله و سنگین از محموله فلزی را به کارخانه ریخته گری یا انبار مورد شما برساند. 

برای کرایه و اجاره تمام مدت انواع تریلی و کامیون سنگین برای حمل آهن و حمل و نقل فولاد و آهن اسفنجی، ابتدا باید با دفاتر نمایندگی بلم در سراسر ایران تماس بگیرید. 

حمل گندله و کنسانتره سنگ آهن 

همان طور که می دانید، ‌یکی از صنایع پر کاربرد و معروف در ایران، تولید فولاد و استخراج آهن و … است. کاربدر گندله و کنسانتره سنگ آهن برای تولید فولاد و سخت کردن سنگ آهن است. حمل کنسانتره سنگ آهن از انواع دیگر محموله‌های آهنی و فولادی راحت‌تر است چرا که این محموله به صورت پودری و فله‌ای در هر تریلی و کامیونی جای می‌گیرد. 

برای تولید سنگ آهن به فولاد، کنسانتره سنگ آهن نیاز دارید که اگر این محصول به موقع به کارخانه یا کارگاه شما نرسد، خط تولید کارخانه و ریختگری متوقف می‌شود و هزینه‌های بسیاری را به شما تحمیل می‌کند. 

از مهم‌ترین مزایای بلم در حمل آهن و حمل و نقل فولاد، تأخیر نداشتن در ارسال محموله‌ها، هزینه‌های شفاف و کیفیت حمل و نقل زمینی برای صنایع فلزی است. 

فقط با یک تماس تلفنی با دفاتر نمایندگی بلم می‌توانید هر تعداد وانت،‌ کامیون و تریلی که برای حمل آهن و فولاد نیاز داشته باشید را اجاره کنید. 

متخصصان بلم از مبدأ تا مقصد در کنار شما هستند تا بدون نیاز به پیگیری از سمت شما، سنگین‌ترین محموله‌های آهن و فولاد به مقصد مورد نظراتن برسد. با بلم تماس بگیرید.