preloader-icon
حمل بار ترافیکی

حمل بار ترافیکی

هزینه حمل بار با بوژی به موارد بسیاری مانند ارزش مالی محموله، مبدأ، مقصد، دشواری مسیر، دشواری بارگیری و تخلیه و حجم و وزن محموله بستگی دارد. بوژی و کشنده‌های آن هم هزینه خرید و نگه داری بسیار سنگینی دارند و به همین دلیل؛ هزینه حمل بار با بوژی، هزینه سنگینی خواهد بود اما همین هزینه سنگین هم بهتر است دقیق، شفاف و ثابت باشد و نسبت به سایر بخش‌های حمل و نقل به صرفه‌تر باشد. 

فقط با یک تماس با کارشناسان بلم می‌توانید اطلاعات محموله خود را اعلام کنید و در عرض چند دقیقه هزینه دقیق حمل بارتان با بوژی را دریافت کنید و در مورد نحوه انتقال محموله و پیشنهادهای مختلف تخصصی هم از مشاوران بلم کمک بگیرید. همکاران ما در بلم از خوشحال می‌شوند تا همراه محموله شما باشند. با بلم تماس بگیرید. 

حمل بار با بوژی کار و پروژه‌ای نیست که هر تیم یا راننده‌ای به راحتی از پس آن بر بیاید. حمل بار فوق سنگین چالش‌های فراوانی مثل جا به جایی سیم‌های برق، پل‌های عابر و هدایت بوژی به جاده‌های خاکی دارد که در تمام این مراحل و به خصوص در شیب و جاده‌های ناهموار ممکن است مشکلات بسیاری برای محموله شما به وجود بیاید و در نهایت، محموله‌تان آسیب جدی ببیند. 

 یکی از مزیت‌های بلم این است که متخصصان و مهندسان بلم سال‌ها سابقه مشاوره و پیگیری اجرای پروژه حمل بارهای فوق سنگین را داشته‌اند و تیم‌های راننده بوژی در بلم هم بزرگ‌ترین پروژه‌های حمل و نقل کشور را بر عهده داشته‌اند. به عبارتی دیگر، کیفیت انتقال بار با بوژی در بلم، فرایندی تضمین شده است. برای آشنایی و استفاده از خدمات این متخصصان، فرم تماس با بلم را پر کنید. 

از مهم‌ترین بخش‌های حمل بار با بوژی این است که محموله فوق سنگین، به موقع و سر موعد توافق شده به مقصد برسد. برای بسیاری از پروژه‌های حمل بار فوق سنگین، زمان مؤلفه بسیار مهمی است. فرض کنید پالایشگاهی در بندر عباس نیاز به راه اندازی مجدد و تجهیزات فوق سنگین داشته باشد و این تجهیزات از کارخانه‌های تبریز فراهم شود. 

حالا این موضوع را هم در نظر بگیرید که ممکن است پالایشگاه مهندسانی را از سراسر دنیا برای اجرا و جایگذاری تجیزات پالایشگاهی به صورت موقت استخدام کرده باشد. الان تیم مهندسان خارجی منتظرند تا محموله فوق سنگین به بندر عباس برسد اما محموله با دو هفته تأخیر مواجه شده است. 

کاملاً بدیهی و قابل درک از است که حمل بار فوق سنگین با بوژی از تبریز تا بندر عباس ممکن است چندین ماه زمان ببرد ولی مهم است که شرکت حمل و نقل سابقه انتقال چنین محموله‌ای داشته باشد و زمان تخمینی را به صورت واقعی به شما اعلام کند و به این زمان توافق شده در قرارداد پایبند باشد. 

متخصصان بلم در حوزه مشاوره و کارشناسی حمل بار فوق سنگین با بوژی یا کمرشکن در کنار شما هستند تا زمان دقیق، هزینه ارسال و کیفیت و نوع بیمه بار را به شما اطلاع دهند و فرایندهای انتقال محموله را برای شما تسهیل کنند. در بلم نیازی به سفارش تیم اسکورت مجزا را هم ندارید و صفر تا صد پروژه انتقال محموله بر عهده بلم است و شما یا کارمندانتان، هیچ ارتباط مستقیم و درگیری‌ای با تیم انتقال و راننده و … نخواهید داشت.