preloader-icon
حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار

حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار

تریلی ترانزیت لبه دار چیست و برای چه محموله‌هایی استفاده می‌شود؟ 

تریلی ترانزیت لبه دار در واقع، همان تریلی کفی است که در کناره‌های آن، درهای متحرکی قرار دارد و برای حمل و نقل خارجی به کشورهای همسایه یا اروپایی کاربرد دارد. درهای کناری این تریلی در هنگام بارگیری و تخلیه بار کاملاً باز می‌شود و به این صورت، لیفتراک یا جرثقیل می‌تواند به راحتی محموله را به بالا یا پایین تریلی انتقال دهد. 

سپس، در های اطراف کفی تریلی بسته می‌شود و به بالا می‌آید تا محموله شما را به طور کامل مهار کند و از گونه آسیب به بار روی تریلی جلوگیری شود. حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار برای محموله‌های کانتینر، ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات صنعتی، بار های فله‌ای با کیسه و … استفاده می‌شود تا با استفاده از مجوزهای بین المللی تریلی و راننده آن، به کشورهای های خارجی ارسال شود یا محموله شما را از خارج از کشور به داخل برساند. 

یکی از بهترین راه‌های استفاده از تریلی‌های ترانزیت لبه دار، هماهنگی و ثبت درخواست در شرکت حمل و نقل بلم است. برای این کار می‌توانید از طریق شماره تلفن بلم، درخواست خود را با متخصصان حمل و نقل ما در میان بگذارید. 

چرا از تریلی ترانزیت لبه دار استفاده می‌کنیم؟ 

استفاده از تریلی‌های نو و به‌روز در صنعت حمل و نقل بین المللی باعث می‌شود تا محموله شما بدون تأخیر، به سلامت و با کم‌ترین هزینه به کشورهای خارجی برسد یا این که محموله‌های خود را از این کشورهای خارجی وارد خاک ایران کنید. 

حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار باعث می‌شود که محموله شما در گمرک کشور خودمان یا در گمرک‌های کشورهای مقصد برای ترخیص به مشکل نخورد، به محموله شما در حین حمل آسیب نزند و بدون کوچک‌ترین فشار روانی، محموله با ارزش شما به مقصد مورد نظرتان برسد. 

اگر برای بارهایی مثل کانتینرهای استاندارد، ادوات کشاورزی و صنعتی و پالایشگاهی از تریلی ترانزیت لبه دار با کیفیت استفاده نکنید، ممکن است در حین بارگیری و تخلیه بار با مشکلات زمان بری مواجه شوید. در های لبه تریلی ترانزیت لبه دار باعث می‌شود که در سخت‌ترین و نامساعدترین شرایط رانندگی و جاده‌ای هم محموله شما از روی تریلی جا به جا نشود و در سلامت کامل به مقصد مورد نظراتان برسد. 

برای حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار نو و با کیفیت با مجوزهای حمل و نقل خارجی به کشورهای اروپایی، با متخصصان بلم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حمل بار هم استفاده کنید. 

هزینه حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار 

اگر تا به حال از خدمات حمل و نقل زمینی بین المللی استفاده کرده باشید، می دانید که کرایه یک تریلی ترانزیت هزینه کمی ندارد اما مهم‌ترین مسئله‌ای که در این اجاره این نوع وسایل حمل و نقل به شما آسیب می زند، شفاف نبودن هزینه حمل بار، آسیب به بار، بیمه نبودن محموله و درگیر شدن بیش از حد با فرایندهای گمرکی و ترخیص کالا است. 

در تمام نمایندگی‌های بلم در شهرهای مختلف ایران یا برای حمل و نقل ترانزیت و خارجی، تمام هزینه‌ها از ابتدا به صورت شفاف، دقیق و بدون تغییر برای شما روشن می‌شود و پس از امضای قرارداد کرایه تریلی، نیازی به پیگیری‌های مختلف از سمت شما نیست. 

برای حمل بار با تریلی ترانزیت لبه دار به کشورهای خارجی یا وارد کردن کانتینر و انواع محموله‌های سنگین و فله‌ای می‌توانید از طریق شماره تماس بلم اقدام کنید. کارشناسان و متخصصان بلم از نقطه صفر تا صد در کنار شما هستند تا با کم‌ترین هزینه ممکن محموله خود را به صورت ترانزیت به مقصد مورد نظرتان برسانید. با ما تماس بگیرید.