preloader-icon
حمل بار با تریلی بغلدار

حمل بار با تریلی بغلدار

تریلی بغلدار چیست و برای چه محموله‌ای به کار می‌آید؟ 

تریلی‌های بغلدار یکی از انواع تریلی پرفروش و پراستفاده در سراسر دنیاست. اینو نوع از وسیله نقلیه، همان تریلی کفی ۱۸ چرخ است به علاوه درها و شفت‌های محکمی که در چهار طرف کفی وجود دارد و امکان باز و بسته شدن دارند. 

یعنی چهار دَر یا بیشتر از چهار دَر به ارتفاع حدود یک متر، چهار طرف تریلی کفی را پوشانده‌اند که قابلیت باز و بسته شدن دارند. زمان بارگیری می‌توانید این چهار در را باز کنید، بار و محموله را بارگیری کنید و دوباره درهای بغل تریلی بغلدار را ببندید تا بار را مهار کند. تنها فرق حمل بار با تریلی بلغدار و تریلی کفی این است که درهای بغل این تریلی توانایی مهار کردن بار را دارد. در شرکت حمل و نقل بلم، انواع تریلی و کامیون با کیفیت و مطمئن با راننده‌های مجرب در ختیار شما قرار خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه، با شماره تلفن‌های بلم تماس بگیرید. 

حمل بار با تریلی بغلدار برای بارهای کیسه‌ای مانند سیمان، گچ، آرد و … به کار شما کمک می‌کند. علاوه بر آن، برای بارهایی که نیاز به بارگیری با جرثقیل و لیفتراک دارند هم می‌توانید از تریلی بغلدار استفاده کنید. برای حمل کانکس و کانتینر هم تریلی بغلدار گزینه مطمئن‌تری نسبت به تریلی کفی است چون این نوع تریلی با استفاده از درهای بغل خود، بار شما را به طور کامل مهار می‌کند. 

در نظر داشته باشید که حمل بار با تریلی بغلدار برای محموله‌های فلزی و سنگی مثل انواع تیرآهن، میلگرد و … با طول کم‌تر از ۱۳ متر هم کاربرد بسیار فراوانی دارد. اگر در انتخاب بین انواع تریلی برای انتقال بارتان سردرگم هستید، کارشناسان باسابقه بلم می‌توانند در یک تماس تلفنی، شما را به هدف بهترین راه حمل و نقل بارتان نزدیک کنند. فقط کافیست با شماره تماس بلم، ارتباط برقرار کنید. 

هزینه حمل بار با تریلی بغلدار 

تریلی بغلدار جزو بزرگ‌ترین وسایل حمل و نقل زمینی رایج و سنگین‌ترین ‌آن‌هاست و برای بارهای سنگین و پر حجم به کار می‌رود. هزینه نگهداری، سوخت و استهلاک این تریلی نسبت به کامیون و دیگر وسایل حمل و نقل زمینی، بیشتر است و به همین دلیل کرایه یک تریلی بغدار برای حمل انواع بار‌ها هزینه‌ای گران اما منطقی دارد که با توجه به نوع بار، زمان انتقال، مکان مبدأ و مقصد و … متفاوت است. 

برای استعلام قیمت حمل بار با تریلی بغلدار، با شماره تماس بلم ارتباط برقرار می‌کنید و با دادن اطلاعت جزئی مانند نوع بار، مبدأ و مقصد و … هزینه انتقال بار و کرایه یک دستگاه تریلی بغلدار را از کارشناسان بلم دریافت می‌کنید. مزیت بلم در این استعلام قیمت این است که هزینه شما ثابت، شفاف و منطقی خواهد بود. 

دشواری‌های حمل بار با تریلی بغلدار 

حمل بار با تریلی بغلدار، مانند بقیه حمل و نقل‌ها، مشکلات فراوانی را با خود به همراه دارد. ممکن است راننده یا یکی از رانندگان با شما همراهی نکنند؛ چرثقیل، لیفتراک یا راننده‌ها آن‌ها بدقولی کنند یا کارگران بارگیری با شما به مشکل بخورند. بر همه این مشکلات، شرایط جوی نامناسب، ترافیک در جاده، تأخیر در ترخیص بار در گمرک و … را هم اضافه کنید. 

این مشکلات ممکن است بار شما را دچار تأخیر شدید کند، هزینه‌های شما را افزایش دهد و استرس و فشار فراوانی به خودتان یا کارمندانتان وارد کند. با استفاده از خدمات حمل و نقل بلم، تنها با یک یا چند تماس تلفنی، کارشناسان ما تمام مراحل حمل بار با تریلی کفی را بر عهده می‌گیرند و هماهنگی با کارگر و راننده، جرثقیل و لیفتراک را به طور کامل بر عهده می‌گیرند. 

علاوه بر همه مشکلات بالا، حمل بار با تریلی کفی مشکلاتی مثل صوانح رانندگی و جاده‌ای، سرقت و آب خوردگی بار و … را هم ممکن است با خود به همراه داشته باشد. در بابری بلم، همه اقدامات بر اساس قانون و چارچوب‌های خاص حمل و نقل زمینی صورت می‌گیرد تا در زمان ایجاد مشکل، نیازی به درگیری بسیار و از دست دادن سرمایه نداشته باشید. کارشناسان متخصص بلم،‌ محموله شما را با توجه به شرایط مختلف، بیمه هم می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر، تماس تلفنی با بلم را انتخاب کنید.